KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Ma ei saa internetist tellida. Mida peaksin tegema?

Saatke oma ostusoov kirjalikult e-posti aadressil shop@developmentproducts.com . Meie klienditeenindus aitab Teil tellimust vormistada ning võtab vajadusel vormistamise käigus Teiega ühendust.

Kuidas saan arve?

Arve saadetakse Teile e-kirja teel kohe pärast tellimuse valmimist. Kui soovite arvet Firma nimele, siis palume see märkida tellimise vormi. Arve on ühtlasi ka garantiidokument.

Samuti saate oma Crassula e-poe isiklikult kontolt avada või printida arve pdf.failina. Kõik teie ostude ajalugu on teie isiklikul kontol sisselogimisel nähtavad.

Kui kiiresti teilt saab abi kui midagi ei toimi?

Kirjuta oma murest meile aadressile shop@developmentproducts.com ja me vastame teile ühe tööpäeva jooksul.

Kui kiiresti asjad tegelikult kohale jõuavad?

Palju sõltub tootest ja tarnijast. Füüsilised tooted paneme teele järgmisel, äärmisel juhul ülejärgmisel päeval. Virtuaaltooted avanevad teile kohe peale toote eest maksmist, va teatud kuupäevalised videokoolitused, millel on avanemise aeg juurde märgitud.

Kuhu ma võiksin pöörduda, kui toode on rikutud?

Kirjutage meile e-posti aadressil shop@developmentproducts.com ja me vastame teile ühe tööpäeva jooksul.

Kas ma saan oma tellimust muuta või tühistada?

Jah, saate tellimuse muuta või tühistada füüsiliste toodete puhul 24 tunni jooksul, kirjutades aadressile shop@developmentproducts.com ja me võtame teie tellimuse maha ning tagastame teile ülekantud raha. Virtuaaltoodete puhul muutmise ja tagastamise võimalus puudub kuna need on kohe peale arve tasumist teile juba kasutamiseks saadaval.